sk eu

 

 

 

ODPORÚČAME ;)

 

detsky obchod

https://www.detskystore.sk/

 

 

  

 


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Často kladené otázky

 

V tejto sekcii nájdete odpovede na otázky, ktoré najviac zaujímajú naše zákazníčky pri nákupe tovaru cez náš e-shop:  www.satyonline.sk

 

 

1. Ako si objednať tovar?

Otvorte si spoločenské šaty, TUTU alebo kabelku o ktorú  máte záujem - nezabudnite si zvoliť veľkosť( v prípade šiat a TUTU) - vložte daný produkt do "košíka" – zvolíte spôsob dopravy a spôsob platby – stlačíte tlačidlo pokračovať –na ďalšej strane vyplňte dodaciu  adresu na ktorú máme tovar zaslať a dokončite objednávku stlačením "odoslať ".


2. Ako viem, že ste objednávku prijali?

Po prijatí objednávky Vám príde potvrdzujúci mail, že sme objednávku prijali a tiež údaje potrebné k platbe v prípade platby prevodom cez účet.

 

3. Akým spôsobom môžem uhradiť objednávku?

Objednávku je možné uhradiť prevodom na účet, vkladom v banke, poštovou poukážkou alebo na dobierku. Ako variabilný symbol je potrebné uviesť číslo objednávky.

Číslo účtu v tvare IBAN:  SK50 1111 0000 0010 9828 8018

SWIFT: UNCRSKBX

 

4. Aká je dodacia doba?

Objednaný tovar zasielame od 10 pracovných dní odo dňa potvrdenia Vašej objednávky, maximálne však do 15 pracovných dní.  V prípade, že je tovar označený HO ( Hneď k odberu) zasielame ho do 2. pracovných dní od potvrdenia Vašej objednávky.

 

5. Aká je výška poštovného?

Poštovné sa platí podľa konečnej výšky nákupu. Tovar zasielame aj na dobierku do SR a ČR. Zasielame aj do všetkých štátov EU. Výšku poštovného pre Ostatný Svet je potrebné si vyžiadať emailom.

 

6. Dajú sa spoločenské šaty vymeniť alebo vrátiť?

Áno, samozrejme. 
Spoločenské šaty je možné do 14 dní vymeniť za iné alebo vrátiť a platba Vám bude zaslaná späť na účet alebo poštovou poukážkou.

V prípade, že ste s rozhodli spoločenské šaty vrátiť - je potrebné ich zaslať späť na Našu adresu podľa Našich Obchodných podmienok spolu s priloženým formulárom pre vrátenie tovaru. Šaty musia byť nepoškodené, nenosené spolu s obalom a visačkou - teda tak ako Vám boli z Našej strany doručené !

 

 

Váš e-shop


www.satyonline.sk

NzA4NTBkOW